Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 6.ročník

8. 8. 2011

      DOLANSKÝ PŘESPOLNÍ BĚH PŘES VORLIKY-6.ROČNÍK
                                   30.7.2011  
Ženy do 34 let:          
 1,Kůrová   Eva              PSK Klatovy 16:00min.  
2,Peteříková Vendula    VSK FTVS Praha 16:43min.  
3,Jelinková Andrea         Atletika Klatovy    17:55min.    
4,Bejčková Jaroslava      Sokol Dolany          21:16min.    
5,Kalinová Veronika      VSK Praha                 23: 23:30min.  
6,Bláhová Václava      Sokol Dolany          23:36min.    
             
Ženy nad 35 let:          
1,Zahálková Jindra         Chlumčany   18:25min.  
2,Naxerová Jana      USK Plzen 18:43min.  
3,Machová Ivana Fit Body Klatovy 19:24min.  
4,Martinová Eva Sokol Valteřice 19:39min.  
5,Frantová Zuzana Rokycany   20:06min.  
6,Procházková Hed. Tj Klatovy   20:08min.  
7,Valachová Pavla Týnec u Horaždovic 20:19min.  
8,Procházková Ivona Blatná   22:53min.  
9,Dacková Sylva Praha   46:26min!  
             
Muži do 39 let:          
1,Voják Jiří Milaři Domažlice 29:27min. Ab.vítěz  
2,Gonder Tomáš Atletika Klatovy 30:38min.  
3,Kůra Luboš Atletika Klatovy 30:52min.  
4,Černý Martin Plzen   31:39min.  
5,Brůha Lukáš Atletika Klatovy 31:48min.  
6,Koželuh Jan Atletika Klatovy 32:31min.  
7,Urbánek Jaromír Atletika Klatovy 32:57min.  
8,Kalina Zdeněk USK Praha 33:10min.  
9,Suda Lukáš Přimda   33:16min.  
10,Jelinek Jakub Atletika Klatovy 33:46min.  
11,Toušek Petr ML.Hořovice 34:01min    
12,Kopačka Martin SKP Sušice 36:11min.  
13,Šimka Petr Klatovy   38:26min.  
14,Přikryl Petr Holyšov   39:58min.  
15,Novák Richard Sokol Dolany 44:29min    
16,Bejček Jiří Sokol Dolany 45:40min.  
17,Danec Jaroslav Sokol Dolany 55:26min.  
18,Dušek Antonín Sokol Dolany 55:26min. Šnek roku
             
Muži nad 40 let:          
1,Poduška Josef MC Kladno 29:47min.  
2,Kučera Martin Kanoistika Plzen 31:06min.  
3,Forster Zdeněk AC Domažlice 31:57min.  
4,Beroušek Pavel Milaři Domažlice 33:27min.  
5,Beroušek Petr Postřekov 34:14min.  
6,Ekl Jiří   Falkon Rokycany 34:36min.  
7,Voráček Karel Sokol Dolany 34:44min.  
8,Čečil Milan MC Kladno 36:24min.  
9,Turek Jiří Chaloupky 37:20min.  
10,Matějčík Pavel Atletika Klatovy 37:23min.  
11,Voráček Karel Cyklo Velešín 38:09min.  
12,Janů Luboš TragetTeamp Praha 38:25min.  
13,Valeš Pavel NEI Žihobce 39:44min.  
14,Olbert Tomáš MK Herducka 40:15min.  
15,Pytlík Roman SKK Rokycany 42:26min.  
16,Kalista Jiři Cyklodrak Stříbro 42:30min.  
             
Muži nad 50 let:          
1,Šika František AC Trial Plzen 31:23min.  
2,Pergner Petr Zámek Dobříš 34:10min.  
3,Šatra Alois Tatran Vel.Hydčice 34:15min.  
4,Rus Zdeněk KČT Nýrsko 35:21min.  
5,Brabec Miroslav Rokycany   41:41min.  
6,Procházka Jiří TJ Klatovy 41:41min.  
7,Sýkora Vladimír Baník Stříbro 42:02min.  
             
Muži nad 60 let:          
1,Přibík Jiří PSK Klatovy 36:01min.  
2,Janový Petr AC Trial Plzen 38:05min.  
3,Kučera Otakar TJ Přeštice 39:22min.  
4,Šůcha Václav SV Stříbro 40:05min.  
5,Langmajer Jiří Opera Plzen 43:37min.  
6,Čada Jiří KČT Nýrsko 44:06min.  
7,Scheinherr Jiří Blatná   48:33min.  
8,Marz František SO Kout na Šumavě 49:11min    
             
Muži nad 70 let:          
1,Kortus František OS Kašp.Hory 19:45min.  
2,Růžička Josef Tatran Žel.Ruda 20:39min.  
3,Valtr Bohumil Sokol Kdyně 21:15min.  
4,Frans Ronald Balkovy   25:32min.  
5,Mayer Josef KČT Nýrsko 26:49min.  Nejstrší účastnik.
             
             
Oblačno,+14stupnů,po závodě začalo pršet!    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář