Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3.ročník

 

            3.ročník přespolního běhu přes vorlíky
                                                               výsledky
                                                                 26.7.2008
 
 
                    Jméno                                        Oddíl                          Čas                 St.č.
junioři: 1.Jelínek Jakub                                 TJ Klatovy                  16:53               15
 
 
ženy do 34 let:
              1.Poborská Helena                           Kerteam                      15:31                6
             2.Štroblová Eva                                     PSK Klatovy              16:03               16
             3.Fronková Vendulka                      AWT Duch.Team           16:37               5
             4.Konrádyová Dáša                         Tatran Chodov           19:22               11
             5.Jirásková Radka                            Sokol Lháře                19:53               17
             6.Jungová Jaroslava                         Sokol Dolany             21:05                9
             7.Tržílová Iva                                   PIM RC Praha                23:43                4
 
ženy nad 35 let:
             1.Tůmová Jana                                 Marat.stav Úpice        17:51                7
             2.Machová Ivana                             Fitnes Klatovy            18.40               14
             3.Procházka Hedvika                       TJ Klatovy                  19:24               10
             4.Pokorová Jaroslava                       PIM RC Praha         19:40                3
             5.Breburdová Hana                         MK Kladno                19:57                5
             6.Frantová Zuzana                           Rokycany                   20:04               13
             7.Alferyová Lenka                           SO Král.Vinohrady    20:38              19
             8.Petáková Jana                               TJ Klatovy                  20:42               18
             9.Blahová Jaroslava                         BK Vísky                   20:51                2
 
muži do 39let:
             1.Voják Jiří                                      Mílaři Domažlice        27:44             105   trat.
             2.Wallenfels Jiří                               Sokol Vinohrady        29:48             129
             3.Danko Miroslav                            Labetriclub                 30:09             113
             4.Brunát Vlastimil                           SK SOUE Plzeň         30:27             102
             5.Vlček Jaroslav                               Baník Stříbro              31:05               91
             6.Gorner Tomáš                               TJ Klatovy                  31:28             124
             7.Slepička Pavel                               MK Žebrák                 31:40               99
             8.Brůha Lukáš                                 TJ Klatovy                  31:55             123
             9.Ungr Marcel                                  Beroun                        35:27               95
            10.Vozár Milan                                  TJ Příchovice              37:25             116
            11.Klein Jan                                       Plzeň                           38:16               92
            12.Dvorský Petr                                 Holýšov                      39:04             127
            13.Přikryl Petr                                               Holýšov           39:44             128
            14.Šimka Petr                                    Klatovy                      41:28               90
            15.Mikulecký Tomáš                         RC Praha                 47:07               97
            16.Bejček Jiří                                     Sokol Dolany             47:31             111
            17.Dušek Antonín                             Sokol Dolany             48:37             106
 
 
 
muži nad 40let:
             1.Votýpka Rostislav                        KČT Nýrsko               33:55             98
             2.Pergner Petr                                  Zámek Dobříš          34:19           120
             3.Kukaň František                           Gama Žel.Ruda        34:38             57
             4.Bubeníček Jiří                               TJ Sokol Lhotka         34:55           125
             5.Peruth Roland                               Kadan                         39:36           108
             6.Blaha Stanislav                             BK Vísky                     39:50             93
             7.Zoubek Daniel                              KPM Nymburk            41:25           100
 
muži nad 50let:
             1.Linhart Jindřich                            TSK OLYMP Praha   32:03           107
             2.Tarant Jiří                                      Praha                          34:11             96
             3.Přibík Jiří                                       PSK Klatovy              35:20           101
             4.Rus Zdeněk                                  KČT Nýrsko               36:38           119
             5.Procházka Jiří                                TJ Klatovy                  38:36           114
             6.Nedvěd Pavel                               ŠK Kladno                 40:11           117
             7.Bechyně František                        KČT Nýrsko               43:46           118
             8.Holas Jaroslav                               TRAGEDTEAM        44:46           115
             9.Motejlek Lubor                             Nymburk                    46:24           110
            10.Molhans Karel                              KČT Nýrsko               49:32           131
            11.Kreml Bohumil                             Most                           51:40           112
 
muži nad 60let:
             1.Kortus František                           Kašperské Hory       40:10             94
             2.Pytelka Václav                              Plzeň                           40:11           109
             3.Šůcha Václav                                SV Stříbro                  40:33           122
             4. Valtr Bohumil                              AWT Duchek             42:24           103
 5.Kučera Otakar                              TJ Přeštice             43:03           121
             6.Čada Jiří                                        KČT Nýrsko               43:46           130
             7.Marz František                              Sokol Kout na Šum.      -      NF    104
 
muži nad 70let:
             1.Mayer Josef                                   KČT Nýrsko               26:03             12
             2.Domanský Ivo                              AVC Praha                 33:25               1
 
Všechny 3.ročníky běželi: Petáková Jana, Procházková Hedvika, Gorner Tomáš, Brunát Vlastimil, Vozár Milan, Šimka Petr, Kukaň František, Rus Zdeněk, Procházka Jiří, Čada Jiří,Marz František. Všem moc děkujeme za účast.A těšíme se na 4.ročník, který bude 1.srpna 2009.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář