Výsledky - 8.ročník
VÝSLEDKY-DOLANSKÝ BĚH PŘES VORLÍKY
8.ROČNÍK-27.7.2013
Ženy do 34 let: 4050m
1,Hinterholzingerová Jana Milaři Domažlice 1994 16:22min
2,Kaviová Petra Atletika Klatovy 1988 17:19min-žena okresu
3,Šturmová Barbora Dám.běž.club 1985 18:36min.
4,Jelinková Andrea Atletika Klatovy 1991 19:18min.
5,Brůhová Pavla Klatovy 1986 22:34min.
6,Bejčková Jaroslava Sokol Dolany 1988 22:41min
7,Pinkavová Jana Sokol Dolany 1990 24:03min.
8,Beroušková Barbora Milaři Domažlice 2000 24:20min.
9,Talianová Monika Sokol Dolany 1981 26:18min.
10,Kvasničková Ivana Stříbro 2002 26:23min
Ženy nad 35 let:
1,Lukášková Zlata AC Falkon Rokycany 1968 18:05min.-miss roku
2,Valachová Pavla Týnec u Horaždovic 1974 19:15min. .
3,Machová Ivanka Fit Body Klatovy 1969 20:27min.
4,Procházkova Hedvika Atletika Klatovy 1969 20:27min.
Muži nad 70 let.
1,Kortus František OS Kaš.Hory 1940 20:50min.
2,Růžička Josef Tatran Železná Ruda 1939 22:12min.
3,Marz František Sokol Kout n. Šumavě 1943 24:56min.
4,Tolar Vladimir Sv Stříbro 1940 26:41min.
5,Frans Ronald Holansko 1940 29:09min.
6,Mayer Josef KČT Nýrsko 1937 35:24min.-nejstarší účastník
Dorostenci:
1,Havel Daniel Gym. Sušice 2000 24:48min.
Muži do 39let-8100metrů
1,Frei Martin AK Kroměříž 1986 28:57min.
2,Koželuh Vojtěch Atletika Klatovy 1992 31:06min.-nejlepši běžec okresu Klatovy
3,Gorner Tomáš Atletika Klatovy 1981 31:32min.
4,Jelínek Jakub Atletika Klatovy 1989 32:40min.
5,Kozina Tomáš Domažlice 1975 33:21min.
6,Brůha Lukáš Atletika Klatovy 1984 34:13min.
7,Bureš Šimon Atletika Klatovy 1992 34:52min.
8,Dolejš Tomáš Sokol Mochtín 1982 35:10min.
9,Ryneš Tomáš Klatovy 1981 35:24min.
10,Fabián Vladimír Švihov 1975 35:34min.
11,Krýsl Lukáš Přeštice 1999 36:43min.
12,Slavičínský Martin KČT Nýrsko 1979 38:19min.
13,Ungr Marcel SV Nymburk 1976 40.29min.
14,Podlena Václav Plzen 1984 40:57min.
15,Přikryl Petr Holýšov 1985 41:04min.
16,Dušek Zdeněk Prapořiště 1976 41:20min.
17,Kubal Vlastimil Kdyně 1975 42:55min.
18,Šimka Petr Klatovy 1983 43:00min.
19,Špád Štepán Klatovy 1975 45:04 min.
20,Bejček Jiří Sokol Dolany 1978 45:29min.
Muži nad 40 let:
1,Švarc Norbert Milaři Domažlice 1972 32:31min.
2,Matějčík Pavel Atletika Klatovy 1968 34:25min.
3,Forster Zdeněk AC Domažlice 1969 35:03min.
4,Špaček Pavel Plzen 1969 35:51min.
5,Konop Jiří Mílaři Domažlice 1973 36:32min
6,Žákovec Pavel Třemošná 1966 43:49min.
7,Dolanský Pavel Most 1965 44:17min.
8,Kalista Jiří Drak Stříbro 1965 44:33min.
9,Valeš Pavel NEI Žihobce 1964 46:54min.
10,Havel Milan Ždoun Hrádek 1969 48:37min.
11,Frans Martin Holansko 1971 48:50min.
Muži nad 50 lrt:
1,Šika František AC Trial Plzen 1959 32:57min.
2,Flaks Jan AC Nýřany 1962 33:43min.
3,Beroušek Pavel Mílaři Domažlice 1962 35:17min.
4,Šatra Alois Tatran Vel. Hydčice 1958 36:07min.
5,Beroušek Petr Postřekov 1962 36:52min.
6,Brabec Miroslav Rokycany 1956 37:24min.
7,Pergner Petr Zámek Dobříš 1961 38:00min.
8,Dolejš Rudolf Čacha Sušice 1958 38:26min.
9,Turek Jiří Chaloupky 1962 39:10min.
10,Lukačišin Milan Klatovy 1955 40:01min.
11,Kotek Silvestr AC Nýřany 1962 40:12min.
12,Vlasák Jaroslav AVS Stříbro 1958 41:53min.
13,Matějka Miloš Stříbro 1960 42:35min.
14,Černý Krel Plzen 1960 42:46min.
15,Kukan František Gama Žel.Ruda 1961 43:17min.
16,Procházka Jiří Atletika Klatovy 1956 43:21min.
17,Sýkora Vladimir SV Stříbro 1956 53:43min.
Muži nad60 let:
1, Rus Zdeněk KČT Nýrsko 1952 36:24min.
2,Přibík Jiří PSK Klatovy 1950 37:30min.
3,Královec Jiří Mílaři Domažlice 1951 39:54min.
4,Konop Jiří Mílaři Domažlice 1949 41:20min.
5,Kučera Otakar TJ Přeštice 1945 42:58min.
6,Janový Petr AC Trial Plzen 1945 45:54min.
7,Čada Jiří KČT Nýrsko 1948 46:46min.
8,Hornák Antonín Dobřany 1944 65:36min.-šnek roku
PS: Teplota 31stupnů ve stínu,rekor.účast 77 nadčenců ,děkujem a 26.7.2014 v Dolanech na 9. Ročníku-těšíme se k.v.